X C o n t e s t   2 0 1 9

Zapomenuté heslo?

Cross Country LAA SR 2019

https://www.laa.sk/7297-2/

Published by Cross Country LAA SR

Ahojte, pamätáte na karabínu, ktorá sa po pristátí rozpadla? Dnes sa mi konečne podarilo zladiť s pánom, ktorý mi urobil test na trhačke. Za to mu naozaj ďakujem a Vám sa ospravedlňujem, že to trvalo tak dlho. Takže, urobili sme trhovú skúšku (statické zaťaženie) na dvojičke karabíny, ktorá sa vtedy rozpadla. Ako to dopadlo uvidíte v priloženom videu a na fotkách. Odporúčam pravidelne robiť kontrolu aspoň s lupou. Trhlina na karabíne voľným okom viditeľná nebola aj keď môj zrak už naozaj nieje najlepší ale naa fotkách pri priblížení bola jasne zreteľná ( to si nájdete ešte v staršom príspevku o spomínanom prípade :-D

Published by Cross Country LAA SR

14.8. budú aktivne priestory Chopok, Liptov, Martinky, Beskydy od 9:00 UTC do západu slnka. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

13.8. budú aktivne priestory Chopok, Liptov, Martinky, Beskydy od 9:30 UTC do západu slnka. Je plánovaná činnosť väčšieho počtu vetroňov z letiska Prievidza v rámci športového podujatia. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

12.8. dnes budú aktivne priestory Chopok, Liptov, Martinky, Beskydy od 9:00 UTC do západu slnka. Je plánovaná činnosť väčšieho počtu vetroňov z letiska Prievidza v rámci športového podujatia. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

Sections: