X C o n t e s t   2 0 2 0

Zapomenuté heslo?

Český pohár paraglidingu 2020

Ahoj pilote,

je nám potěšením přivítat Tě na webových stránkách Českého poháru paraglidingu 2020!

ČPP na Facebooku:Novinky:

Pokud jste z Brna a okolí a zítra, tj. v úterý 15. září od 17 hodin máte čas, můžete přijít na oficiální zahájení výstavy k 30 letům LAA s prezidentem LAA Alešem Trtilem. Výstava se koná v OC Olympia a potrvá až do 28. září. Více info na stránkách LAA http://www.laacr.cz/Stranky/Aktuality/default.aspx?UID=690

Published by Český pohár paraglidingu

Poslední závod České ligy v této sezóně se bude konat 11. - 15. srpna na Donovalech. Chcete-li se zůčastnit, neváhejte a zaregistrujte se do závodu. Členové Svazu PG mají levnější startovné (62 EUR).

Published by Český pohár paraglidingu

Jaro je tu a s ním i prvních 200 km+ - zatím tedy na rogale, které pilotoval Petr Polách. Věříme, že i ta padáčkářská 2k brzy přijdou!

Published by Český pohár paraglidingu

Od zítřka OPĚT POD ZÁKLADNOU! Ano je to tak, od 7.4. budeš moci opět sdílet své lety v Českém poháru paraglidingu! 🤩 V návaznosti na úpravu podmínek opatření v rámci omezení volného pohybu se po 3 týdnech se můžeš bez výčitek svědomí opět vydat na přelet a přihlásit jej veřejně do soutěže. !!!Ale pamatuj, že stále platí omezení volného pohybu osob!!! --------- Měli bychom létat tak, aby bylo minimalizováno: 1) riziko šíření nákazy 2) riziko incidentů a úrazů, tj. potřeby pomoci od jiných lidí či složek záchranného a zdravotního systému! Dodržuj následující zásady: - rozmysli si, jestli jsou opravdu vhodné podmínky na létání, resp. jestli jsou bezpečné pro tvou úroveň leteckých schopností - vyber si bezpečné startoviště - vyhni se startovištím s vysokou koncentrací pilotů, nebo nejfrekventovanější denní době - na startu dodržuj zásady odstupu od dalších lidí - pokud je to možné, dopravuj se vlastním automobilem nebo jen s těmi, se kterými žiješ ve společné domácnosti - létej takové tratě, abys nepotřeboval svoz, nebo si zajisti svoz z předpokládaného místa přistání tvými nejbližšími --------- Letu zdar!

Published by Český pohár paraglidingu

Buď jako Chrigel 🪂

Published by Český pohár paraglidingu


Hlavní partneři:

 logo UP  logo Flyskin  logo OZONE  logo Axispara  logo Easyfly.cz - Advance  logo MAC Para  logo Čokoládovny Fikar

Partneři:

 logo Paraevoluce

Mediální partneři:

 logo PILOT - bulletin Letecké amatérské asociace

Chcete se stát partnery ČPP ?
Sections: