X C o n t e s t   2 0 1 9

Zapomenuté heslo?

Hike & Fly Krkonoše 2019

Ahoj pilote,

je nám potěšením přivítat Tě na webových registračních stránkách závodu Hike and Fly Krkonoše!

H&F KRKONOŠE je závod pro všechny piloty, kteří mají rádi spojení paraglidingu a hikingu (pěší turistiky). Závod se skládá z prologu (pátek - nepovinný) a hlavního závodu (sobota).


Sleduj nás na:

Webu: https://hafkrkonose.wixsite.com/mysite

FB: https://www.facebook.com/hafkrkonose/

Instagramu: https://www.instagram.com/hafkrkonose/

Kdy, kde a jak?

19. - 20.7.2019

Na náměstí v Rokytnici nad Jizerou

V kategoriích:

  • open
  • ženy
  • junioři (do 23 včetně) dle roku narození
  • senioři (40+) dle roku narození

Prolog [19.7.2019 18:00]

V prologu se vypořádáváme s váhovými rozdíly výbav, jednotlivých závodníků. A to tak, že jim výbavu pro letovou část na kopec vyvezeme. První část tratě, tedy absolvují bez padáků. Ty na ně budou čekat ve speciálním depu, kousek od startovačky. Dále by se nabízelo trat´ vést vzduchem, jenže i prolog se nese v duchu hike and fly, takže je na každém závodníkovi, jak se do cíle dostane. Nicméně vzduchem je to vždycky větší zábava.

S padákem nad hlavou nebo v květáku, ale hlavně nohama na zemi, už jen protnou cílovou pásku. Start bude hromadný, takže první v cíli je vítěz.

Je to úvodní závod, kterým zahájíme H&F víkend v Krkonoších. Závod není povinný, hlavního závodu se tedy může účastnit jakýkoli pilot, tedy i ten, který v prologu nestartoval.

<

Hlavní závod H&F KRKONOŠE [20.7.2019 10:00]

Hlavní závod je klasický jednodenní Hike and Fly, kde jde o to co nejrychleji proletět nebo projít zadanou trať. Ta se bude skládat z otočných bodů a míst s podpisovou tabulkou. Závodník si po celou dobu nese veškerou povinnou výbavu na letovou část (sedačka, vrchlík, přilba, záložka, mobilní telefon). Asistence nebo support tým je povolený a může závodníkovi dodávat psychickou podporu, občerstvení, nebo nést závodníkovi další výbavu (netýká se povinné, tu závodník musí nést sám).

Trať bude určena těsně před startem dle aktuální předpovědi počasí.


 Novinky z Facebooku Hike & Fly Krkonoše:

Závod jde do finále. Ještě je potřeba doletět nebo doběhnout na fotbalové hřiště v Rokytnici nad Jizerou. H&F Krkonoše 2019 - 3. část dokumentu Airzone.TV.

Published by H&F Krkonoše

Letové počasí. Během hodiny je většina paraglidistů ve vzduchu. Cílem je absolvovat co největší kus trati vzduchem. Co neodletíš, musíš šlapat po svých. H&F Krkonoše 2019 - 2. část dokumentu Airzone.TV.

Published by H&F Krkonoše

H&F Krkonoše 2019 - hlavní závod - sobota 20. července. 1. část dokumentu Airzone.TV.

Published by H&F Krkonoše

Fotografie a příběhy účastníků a dalších lidí, podílejících se na této akci. Každý z nich si ze závodu odváží jiný zážitek a bylo super poslouchat kdo si jak vedl a co prožíval cestou po náročné trase Krkonošským národním parkem. Fotografie budeme postupně přidávat.

Published by H&F Krkonoše

Příběh Karel Svoboda jste si již mohli přečít ve fotogalerii. Díky němu se zmínka o závodě dostala i do české televize. Čekuj čas 5:35 https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097176961-zpravy-v-ceskem-znakovem-jazyce/219411000130724/ Kájikovi patří dík za poztivní propagaci našeho sportu!

Published by H&F Krkonoše

Sections: