X C o n t e s t   2 0 1 9

Zapomenuté heslo?

Hike & Fly Krkonoše 2019

Ahoj pilote,

je nám potěšením přivítat Tě na webových registračních stránkách závodu Hike and Fly Krkonoše!

H&F KRKONOŠE je závod pro všechny piloty, kteří mají rádi spojení paraglidingu a hikingu (pěší turistiky). Závod se skládá z prologu (pátek - nepovinný) a hlavního závodu (sobota).


Sleduj nás na:

Webu: https://hafkrkonose.wixsite.com/mysite

FB: https://www.facebook.com/hafkrkonose/

Instagramu: https://www.instagram.com/hafkrkonose/

Kdy, kde a jak?

19. - 20.7.2019

Na náměstí v Rokytnici nad Jizerou

V kategoriích:

  • open
  • ženy
  • junioři (do 23 včetně) dle roku narození
  • senioři (40+) dle roku narození

Prolog [19.7.2019 18:00]

V prologu se vypořádáváme s váhovými rozdíly výbav, jednotlivých závodníků. A to tak, že jim výbavu pro letovou část na kopec vyvezeme. První část tratě, tedy absolvují bez padáků. Ty na ně budou čekat ve speciálním depu, kousek od startovačky. Dále by se nabízelo trat´ vést vzduchem, jenže i prolog se nese v duchu hike and fly, takže je na každém závodníkovi, jak se do cíle dostane. Nicméně vzduchem je to vždycky větší zábava.

S padákem nad hlavou nebo v květáku, ale hlavně nohama na zemi, už jen protnou cílovou pásku. Start bude hromadný, takže první v cíli je vítěz.

Je to úvodní závod, kterým zahájíme H&F víkend v Krkonoších. Závod není povinný, hlavního závodu se tedy může účastnit jakýkoli pilot, tedy i ten, který v prologu nestartoval.

<

Hlavní závod H&F KRKONOŠE [20.7.2019 10:00]

Hlavní závod je klasický jednodenní Hike and Fly, kde jde o to co nejrychleji proletět nebo projít zadanou trať. Ta se bude skládat z otočných bodů a míst s podpisovou tabulkou. Závodník si po celou dobu nese veškerou povinnou výbavu na letovou část (sedačka, vrchlík, přilba, záložka, mobilní telefon). Asistence nebo support tým je povolený a může závodníkovi dodávat psychickou podporu, občerstvení, nebo nést závodníkovi další výbavu (netýká se povinné, tu závodník musí nést sám).

Trať bude určena těsně před startem dle aktuální předpovědi počasí.


 Novinky z Facebooku Hike & Fly Krkonoše:

Místní spolek Tj Spartak Rokytnice Nad Jizerou pomáhá s organizací a zajištěním celé akce. Jeho členové, nadšení sportovci, budou k dispozici během závodu jako pravá ruka pořadatele. Děkujeme!

Published by H&F Krkonoše

Registrace a mapový livetracking běží na platformě XContest, jež je dalším partnerem závodu Hike and Fly Krkonoše. Děkujeme za úzkou spolupráci! https://www.xcontest.org/hafkrkonose/piloti/

Published by H&F Krkonoše

Důležitým partnerem závodu Hike and Fly Krkonoše je Svaz Paraglidingu, který náš závod podporuje, stejně jako spoustu dalších paraglidingových soutěží a akcí. Jeho členové mají navíc snížené startovné! www.svazpg.cz

Published by H&F Krkonoše

Tradičním partnerem Hike and Fly závodů je od prvopočátku této disciplíny u nás firma flyskin. Chcete-li se na kopec vyškrábat v suchu a letět v teple, je pro Vás Flyskin jasná volba! www.flyskin.cz

Published by H&F Krkonoše

Důležité!!!!!! Ahoj fanoušci Hike and fly. Připomínáme, že registrace do závodu je spuštěná zde: https://www.xcontest.org/hafkrkonose/piloti/ Startovné je stanoveno na 550Kč pro členy Svazu PG a 650Kč (26EUR) pro nečleny Svazu PG. Pro potvrzení registrace posílejte startovné na účet: 115-2590180257/0100, do zprávy pro příjemce uveďte HaF Krkonoše Jméno Příjmení Při platbě do 30.6.2019 je v ceně startovného tričko s motivem závodu. Vyhlašovat budeme 4 kategorie: Open, Ženy, Senioři (40+) a Junioři (do 23). Ubytování je možné ve vlastních stanech v areálu fotbalového hřiště TJ Spartak Rokytnice, kde bude také soustředěno zázemí celého závodu. Veškeré info, včetně programu najdete pod tímto odkazem! https://docs.google.com/document/d/1Ft-v-4dttr5bZHoUet4SmDs7_Dil018-7Il7lmqnHrs/edit?usp=sharing Těšíme se na vás! Jirka a Honza!

Published by H&F KrkonošeMenu sekce Hike & Fly Krkonoše:


Sections: