XCmag logo
X C o n t e s t   2 0 2 4

Zapomenuté heslo?

Klub 100k+

Kategorie zahrnuje piloty kteří přihlásili alespoň 1 let nad 100 km. Pořadí je určeno počtem takových letů. V případě stejného počtu letů nad 100 km se bere v úvahu  nejdelší let pilota.

1 km = 1 bod, trojúhelníky jsou také optimalizovány jako volné lety přes 3 OB!

Podívej se také do "Desperado Clubu"! :-) To je pořadí pilotů, kteří stovku nemají, ale nejvíce se přiblížili.

Počet skórujících pilotů v kategorii: 4058

  1. Ariel Zlatkovski [ArielZ]
    US 41x [max. 214.69 km]
  2. Mathew Fiddes [Mathewjf]
    AU 39x [max. 258.65 km]
  3. Seppl Sturm [Sturmseppl]
    AT 32x [max. 295.72 km]
  4. Dorian Copt [Dods]
    CH 32x [max. 273.64 km]
  5. andreas mauchle [AnMa]
    CH 29x [max. 187.27 km]
  6. Richard Fry [IkarusDickarus]
    GB 27x [max. 154.77 km]
  7. Cedar Wright [cedarwright]
    US 26x [max. 250.22 km]
  8. Subir Sidhu [subirss]
    IN 26x [max. 214.37 km]
  9. Noah Kiener [nok]
    CH 25x [max. 245.34 km]
  10. Shaun Holliday [shaunholliday]
    ZA 25x [max. 218.70 km]
  11. Andy Howson [rust]
    GB 25x [max. 164.63 km]
  12. Maxime Bret [maphilijo]
    FR 24x [max. 196.69 km]
  13. Michael Shwartz [Snunit]
    IL 23x [max. 184.49 km]
  14. Rustem Mazitov [RustemMazitov]
    RU 22x [max. 190.93 km]
  15. Leszek Ziolkowski [lester]
    PL 21x [max. 461.23 km]
  16. Philipp Zellner [Philipp_zellner]
    AT 21x [max. 284.00 km]
  17. Matthias Hohlrieder [Matti]
    AT 21x [max. 238.48 km]
  18. Fellay Charly [CharlyFellay]
    CH 21x [max. 223.74 km]
  19. Hans Ekvall [hansekvall]
    SE 21x [max. 212.03 km]
  20. Kuba B [Kuba_B]
    PL 21x [max. 166.46 km]
  21. Davide Sassudelli [DavideSassu]
    IT 20x [max. 483.07 km]
  22. Flavius Ionita [flaviusionita]
    RO 20x [max. 300.39 km]
  23. Kris Holub [krisholub]
    US 20x [max. 288.84 km]
  24. Jonas Kälin [Jony]
    CH 20x [max. 285.02 km]
  25. Francois Wagner [francois.wagner]
    CH 20x [max. 192.28 km]
  26. Mariusz Nowostawski [praeteritio]
    PL 20x [max. 171.31 km]
  27. Krzysztof Martyna [krism]
    PL 19x [max. 404.94 km]
  28. Dominik Kapica [Domin]
    PL 19x [max. 215.96 km]
  29. Dieter Tanner [mentor]
    CH 19x [max. 211.64 km]
  30. Christoph Burger [cristoburger]
    DE 19x [max. 186.82 km]
  31. Piotr Karolak [pepperoni]
    PL 18x [max. 245.66 km]
  32. Günther Bislin [gbislin]
    CH 18x [max. 214.80 km]
  33. Leone Antonio Pascale [leone]
    IT 18x [max. 212.80 km]
  34. Charles de Beaufort [Charles74]
    FR 17x [max. 232.84 km]
  35. Dmitry Balabanov [dymanoid]
    DE 17x [max. 222.57 km]
  36. Tomek Piwon [madnes7]
    PL 17x [max. 215.90 km]
  37. Dylan Mansley [FlyDylan_]
    GB 16x [max. 270.29 km]
  38. Matthew Johnston [MGJ92]
    GB 16x [max. 223.20 km]
  39. Igor Usanov [IgorU]
    EE 16x [max. 219.07 km]
  40. Helmuth Staber [Helmet]
    AT 16x [max. 182.01 km]
  41. Damian Lestarpe [damianl]
    AR 15x [max. 425.59 km]
  42. Victor Ciprian Vornicu [Vornicu]
    RO 15x [max. 296.32 km]
  43. David Snowden [davesnowden]
    AU 15x [max. 233.76 km]
  44. Josh Degenaar [Josh]
    ZA 15x [max. 221.53 km]
  45. Dawid Król [dawidkrol]
    PL 15x [max. 217.25 km]
  46. Benoit Brunet-Poirier [BenoitBP]
    CA 15x [max. 213.68 km]




Sections: