XCmag logo
X C o n t e s t   2 0 2 0

Zapomenuté heslo?

Klub 100k+

Kategorie zahrnuje piloty kteří přihlásili alespoň 1 let nad 100 km. Pořadí je určeno počtem takových letů. V případě stejného počtu letů nad 100 km se bere v úvahu  nejdelší let pilota.

1 km = 1 bod, trojúhelníky jsou také optimalizovány jako volné lety přes 3 OB!

Podívej se také do "Desperado Clubu"! :-) To je pořadí pilotů, kteří stovku nemají, ale nejvíce se přiblížili.

Počet skórujících pilotů v kategorii: 761

  1. bernd hohlmeier [berndhohlmeier]
    DE 21x [max. 185.98 km]
  2. Christoph Burger [cristoburger]
    DE 21x [max. 159.76 km]
  3. Jonas Kälin [Jony]
    CH 16x [max. 179.53 km]
  4. Patrice Hartmann [patoumann]
    ZA 14x [max. 328.15 km]
  5. Pedro Citoler [CITOLAIR]
    DE 14x [max. 162.63 km]
  6. Damian Lestarpe [damianl]
    AR 13x [max. 315.71 km]
  7. Jan Tupy [himalayandragon]
    AU 13x [max. 200.20 km]
  8. Bogdan Bialka [SkyMaster]
    IE 13x [max. 166.09 km]
  9. Christoph Dunkel [cdunkel]
    CH 12x [max. 487.17 km]
  10. James Petts [Jamespetts]
    GB 12x [max. 223.87 km]
  11. Ovidiu-Mihai Marchitan [tzatzaovi]
    RO 12x [max. 188.96 km]
  12. Dieter Tanner [mentor]
    CH 12x [max. 184.11 km]
  13. Zsolt Gaspar [ZsoltG]
    HU 12x [max. 182.20 km]
  14. Rafal Obora [Rafalmac]
    PL 11x [max. 214.35 km]
  15. Andreas Malecki [pepemalecki]
    DE 11x [max. 198.51 km]
  16. Nicolas Bourqui [bourx93]
    CH 11x [max. 196.00 km]
  17. Oleg Yarlykov [OlegYa]
    RU 11x [max. 155.56 km]
  18. Leszek Ziolkowski [lester]
    PL 10x [max. 454.21 km]
  19. Rick Brezina [tombijin]
    CA 9x [max. 199.52 km]
  20. Stefan Timko [stefant]
    SK 9x [max. 167.02 km]
  21. Helmut Staber [Helmet]
    AT 9x [max. 154.51 km]
  22. Pawel Bedynski [pbedyn]
    PL 9x [max. 145.46 km]
  23. Frank Torfs [FrankT]
    BE 9x [max. 130.46 km]
  24. Guy Anderson [GuyAnderson]
    GB 8x [max. 535.60 km]
  25. Carlos Lopes [carloslopes]
    PT 8x [max. 508.97 km]
  26. franz schilter [uru]
    PE 8x [max. 481.34 km]
  27. Mitch Riley [mitchriley]
    US 8x [max. 462.77 km]
  28. Dorian Copt [Dods]
    CH 8x [max. 202.31 km]
  29. Evan Garcia [egthekilla]
    US 8x [max. 170.85 km]
  30. Adelsberger Joerg [Adelsberger1]
    DE 8x [max. 150.91 km]
  31. Adam Osten [upandAdam]
    AU 8x [max. 139.97 km]
  32. Oliver Clothier [oliverclothier]
    GB 8x [max. 137.26 km]
  33. Eusebio Soares [EusebioSoares]
    PT 7x [max. 481.65 km]
  34. Konrad Görg [konroo]
    DE 7x [max. 479.59 km]
  35. Alex Loyarte [Alexloyarte]
    MX 7x [max. 451.30 km]
  36. Oystein Walle [OysteinWalle]
    NO 7x [max. 423.44 km]
  37. Timo Leonetti [Timoleo]
    FR 7x [max. 350.89 km]
  38. Verena Siegl [verenasiegl]
    DE 7x [max. 348.61 km]
  39. Stephane Leonetti [Steleo]
    FR 7x [max. 345.49 km]
  40. Andreas Siebenhofer [andi7hofer]
    AT 7x [max. 288.79 km]
  41. David Snowden [davesnowden]
    AU 7x [max. 255.68 km]
  42. Markus Anders [markus11]
    DE 7x [max. 208.17 km]
  43. Kubo Beňo [bukaj]
    SK 7x [max. 183.55 km]
  44. Juraj Koreň [durifuk]
    SK 7x [max. 175.05 km]
  45. Nick Neynens [nneynens]
    NZ 7x [max. 173.34 km]
  46. Jérémie Lovey [Jeremie]
    CH 7x [max. 169.59 km]




Sections: