XCmag logo
X C o n t e s t   2 0 1 7

Zapomenuté heslo?

Klub 100k+

Kategorie zahrnuje piloty kteří přihlásili alespoň 1 let nad 100 km. Pořadí je určeno počtem takových letů. V případě stejného počtu letů nad 100 km se bere v úvahu  nejdelší let pilota.

1 km = 1 bod, trojúhelníky jsou také optimalizovány jako volné lety přes 3 OB!

Podívej se také do "Desperado Clubu"! :-) To je pořadí pilotů, kteří stovku nemají, ale nejvíce se přiblížili.

Počet skórujících pilotů v kategorii: 2167

  1. leone antonio pascale [leone]
    IT 22x [max. 297.42 km]
  2. Rinaldo Vuerich [v.rinaldo]
    IT 20x [max. 279.06 km]
  3. Mitch Riley [mitchriley]
    US 18x [max. 190.38 km]
  4. Peter Hilger [PeterHilger]
    DE 17x [max. 362.58 km]
  5. Dominik Welti [DomiDo]
    CH 17x [max. 318.16 km]
  6. eddie kumsuz [bobthedog]
    AU 17x [max. 288.86 km]
  7. Uli Straßer [Mago]
    DE 17x [max. 268.38 km]
  8. Fredi Bach [Subway]
    CH 17x [max. 224.61 km]
  9. Jaume Duran [JaumeDuran]
    CT 17x [max. 138.72 km]
  10. Tomáš Podmaník [PTom08]
    SK 16x [max. 321.13 km]
  11. Andrej Erznožnik [erzo1]
    SI 16x [max. 208.87 km]
  12. Jouni Makkonen [jmakko]
    FI 15x [max. 391.54 km]
  13. Mike Sicco [Mike63]
    IT 15x [max. 204.58 km]
  14. Sebastian Benz [osimo]
    CH 14x [max. 324.88 km]
  15. Christian Erne [Gligli]
    CH 14x [max. 284.12 km]
  16. Pierandrea Patrucco [oldkavia]
    IT 14x [max. 149.07 km]
  17. Eduardo Lagoa [Flytime]
    PT 13x [max. 435.56 km]
  18. Stanislav Mayer [stanely]
    CZ 13x [max. 257.65 km]
  19. Damien de Baenst [damien_db]
    BE 13x [max. 229.61 km]
  20. Gabriela Jacober-Wüest [flygerin]
    CH 13x [max. 220.10 km]
  21. Philipp Zellner [Philipp_zellner]
    AT 13x [max. 186.81 km]
  22. Emanuel Schuster [schuste3]
    AT 12x [max. 217.95 km]
  23. Claus Vischer [ClausVischer]
    DE 12x [max. 210.19 km]
  24. Samuel Vurpillot [SamZed]
    CH 12x [max. 205.16 km]
  25. Dale Broad [Upnupnup]
    AU 12x [max. 164.86 km]
  26. loredano antimi(leo) [loredano]
    IT 12x [max. 159.32 km]
  27. Alexander Robé [Lex]
    AT 11x [max. 462.63 km]
  28. Carlos Lopes [carloslopes]
    PT 11x [max. 455.38 km]
  29. Karsten Ehlers [KarstenEhlers]
    DE 11x [max. 349.67 km]
  30. Xavier Girin [Xav]
    NC 11x [max. 349.61 km]
  31. Marcel Schmid [MarcelSchmid]
    CH 11x [max. 344.16 km]
  32. Gregor Sonderegger [g.sonderegger]
    CH 11x [max. 319.13 km]
  33. Sasha Airie Juvan [Airie]
    AU 11x [max. 290.10 km]
  34. Philipp Steinger [Fippu80]
    CH 11x [max. 282.02 km]
  35. Dorian Copt [Dods]
    CH 11x [max. 230.16 km]
  36. Jörg Bonderer [jobo]
    CH 11x [max. 225.71 km]
  37. Peter Hürlimann [pesca1]
    CH 11x [max. 214.76 km]
  38. Vittorio Rena [virking]
    IT 11x [max. 190.42 km]
  39. Hans Bausenwein [hansbausenwein]
    DE 11x [max. 178.72 km]
  40. ras chip hildebrand [rastachip]
    US 11x [max. 175.53 km]
  41. kevin philipp [mobbb]
    CH 10x [max. 420.34 km]
  42. Josh Cohn [joshcohn]
    US 10x [max. 379.04 km]
  43. Isidor Fink [IsidorFink]
    IT 10x [max. 334.28 km]
  44. Kurt Eder [Targa]
    IT 10x [max. 280.18 km]
  45. Roberta Perinetti [paperinetti]
    IT 10x [max. 262.85 km]
  46. Thomas Blatter [tblatter]
    CH 10x [max. 230.79 km]




Sections: