X C o n t e s t   2 0 2 4

Zapomenuté heslo?

UP Krkonoše open 2024

UP Krkonoše Open 2024

Ahoj pilotko a pilote,

vítejte na webu závodu UP Krkonoše Open 2024, který je letošním čtvrtým závodem České Ligy XC paraglidingu.

Termín závodu je vypsán od 1.8. do 4.8. 2024. V případě nepřízně počasí 4 po sobě jdoucí dny od 1.8. do 6.8. 2024.

I letos bude soutěž zařazena do cat. FAI 2 a piloti si tak mimo bodů do českého rankingu zapíší i body do žebříčku světového.

Počet pilotů v závodu je omezen na 50 účastníků!

Více na Propozice závodu a na Facebookové stránce závodu

Registruj se zde!

**************************************************************

Hello pilots,

welcome to competition UP Krkonoše Open 2024 website, which is the 4th round of Czech paragliding league this year.

Event term is from from 1.8. to 4.8.2024, or 4 consecutive days between 1.8. and 6.8. chosen according to weather forecast.

Also this year will be the competition sanctioned as FAI cat. 2 level.

Number of pilots is limited to 50 participants!

More information in Proposition and on Facebook page

Register here!

Foto - Viktor Valášek

2024-07-19

Letos poprvé podpoří závod i český výrobce PG vybavení Sky Paragliders!!! Firma letos spojila síly s klukama z DRIFTu. Křídlo SKY Merlin (resp. piloti pod šňůrami) dokonce drží průběžná první dvě místa v kategorii SPORT a celkově druhé místo v OPEN. Věříme, že spolupráce přivede na svět další skvělé kluzáky. Děkujeme za podporu.

2024-07-15

Ani tento rok nepřijdete o tričko s hezkým motivem! T-shock.eu obléká piloty České ligy od nepaměti a ani náš závod není výjimkou. Věříme, že i letos se bude triko líbit. Moc děkujeme.

2024-07-09

Nejen nejlepší piloti si opět odvezou skvělá jídla na cesty od Adventure Menu CZ/SK! Děkujeme Radek Slabý za podporu českých závodů i v letošním roce.

2024-06-24

Pivovar Trautenberk i letos naplní tombolu zlatavým mokem! A jestliže počasí nebude přát, jsme srdečně zváni na prohlídku pivovaru, který se nachází na hřebenu Krkonoš. Za ceny i pozvání moc děkujeme.

2024-06-10

Máme po 3 ze 4 závodů ze seriálu Ligy XC. V Beskydech vyšlo neskutečné počasí, které pustilo do vzduchu piloty každý den. Máme tedy odlétáno 8 tasků a jeden čtyřdenní závod v Krkonoších před námi. Mrkněte na průběžné výsledky... zatím je na bedně východočeská partička

2024-05-31

Dva měsíce do závodu a poslední volné místo.... kdo se ještě přidá a také ochutná snídani a nejlepší české preclíky od Pekárna Josef Rýdl, s.r.o.? Možná se na startu objeví i samotný pekař Pepa, takže bude možnost se zeptat na pár tipů pro domácí pečení... anebo nakouknout na pečící proces přímo do jeho pekárny, která je za kopcem. Každopádně už teď děkujeme za podporu.


Generální partner:

 logo UP

Partneři:

 logo Fly4you  logo T-shock  logo Svaz PG  logo Josef Rýdl  logo Hanka Mochov  logo XContestSections: