X C o n t e s t   2 0 2 0

Zapomenuté heslo?

UP Krkonoše open 2020

UP Krkonoše Open 2020

VÝSLEDKY ZÁVODU / COMP RESULTS


Ahoj pilotko a pilote,

vítejte na webu závodu UP Krkonoše Open 2020, který je letošním čtvrtým závodem České Ligy XC paraglidingu.

UPOZORNĚNÍ: Placení startovného je POZASTAVENO z důvodu naplnění závodu. Vyčkejte pokynu pro platbu e-mailem!

Termín závodu je vypsán od soboty 4. 7. do úterý 7. 7. 2020. V případě špatného počasí je stanoven náhradní 6. - 10. 7., resp. čtyři za sebou jdoucí dny od 4. 7. do 10. 7., které budou mít největší potenciál k uletění soutěžních kol.

I letos bude soutěž zařazena do cat. FAI 2 a piloti si tak mimo bodů do českého rankingu zapíší i body do žebříčku světového.

Počet pilotů v závodu je omezen na 50 účastníků! Rozhoduje datum zaplacení.

Více na Propozice závodu a na Facebookové události

Registruj se zde!

**************************************************************

Hello pilots,

welcome to competition UP Krkonoše Open 2020 website, which is the 4th round of Czech paragliding league this year.

Event term is from Saturday 4. 7. to Tuesday 7. 7. 2020. In case of bad weather the alternative term set to 6. - 10. 7., or four days in a row from 4. 7. do 10. 7..

Also this year will be the competition sanctioned as FAI cat. 2 level.

Number of pilots is limited to 50 participants!

More information in Proposition and on Facebook event

Register here!

Foto - Viktor Valášek

Published by Krkonoše Open

Třeba i takhle se dala vytrácet výška v cíli prvního tasku :)

Published by Krkonoše Open

Ahoj všichni, vítám Vás zpět do reality .) Chtěl bych poprosit, pokud má někdo natočenej nějakej zajímavej moment ze vzduchu z akční kamery, rád bych něco použil do sestřihu krkonoše open. Vzhledem k tomu že jsem byl na začátku na zemi jsem měl pozdní odlet a nedostal se do gagglu. díky .)

Published by Krkonoše Open

Vyhlášení vítězů Krkonoše Open 2020

Published by Krkonoše Open

Druhý a třetí den UP Krkonoše open byl vstřícný rodinným příslušníkům závodníků. A tak zatímco závodníci by rádi létali jeden task za druhým, počasí včas zasáhne a přinutí letce, aby si od létání odpočinuli a těšili se na další letový den (pokud nezvednou krovky a nejedou za počasím jinam). Organizátoři byli na takovou eventualitu dobře připraveni a vytahovali z kapsy možnosti náhradního programu jednu za druhou. Až tedy se někdo bude bát začít létat, že je to sport nebezpečný, není nutné vždy dospět k létání, jako paraglidista může člověk také: … jezdit na motokárách (a i tam si zazávodí) … jezdit na raftu a kánoích (musí ale vědět, že se objednávají v půjčovně vzducholodí, půjčovny lodí jsou beznadějně vyprodané, zvláště o prodlouženém víkendu) … hrát turnaj v plážovém volejbalu … hrát turnaj v petangu (doporučuji poslechnout si přednášku O. B. o tom, že správná sada koulí vyjde na bratru 6000,- Kč a následně pozorovat, jak ho porazí Bambus šesti koulemi za 250,- z Tesca 😊 ) … vyjít si na túru na Sněžku – však jsme v Krkonoších, že a už nikdy neposlouchat horské průvodce, když budou přednášet o správném oblečení a obuvi – odteď poslouchejte vždy už jen Vlastu Kricnara, pokud se obujete na cestu na Sněžku na Vlastu, rozhodně si to budete do smrti pamatovat! … navštívit prohlídku pivovaru a ochutnat pivní speciály … zalézt si na stěně nebo na skalách ... zahrát si bowling A co se paraglidingu týká, také proběhly samozřejmě každodenní briefingy, vyhodnocení ukončeného tasku a na této lize nechyběla ani skutečná tombola, která byla navíc vysílána živě na této stránce. Losovaly se hodnotné ceny – od balíku mrkve, přes trička, čepice až po poukaz na zájezd s fly4you dle jejich katalogu za 4000,- Kč. Proběhl večírek (opakovaný nešvar české ligy – razantně méně hermelínů než vegetariánů a masožravců dohromady, navrhuji příště nedávat vůbec maso a navýšit hermelíny 2x) a všichni netrpělivě čekáme na aktualizaci počasí a pevně doufáme, že zítra se sejdeme na Kozákově!

Published by Krkonoše Open

Sections: