X C o n t e s t   2 0 1 9

Zapomenuté heslo?

Raná Cup 2019

Raná Cup 2019

Ahoj pilote,
je nám potěšením přivítat Tě na webových stránkách Raná Cupu 2019!

Čtvrtý ročník tohoto závodu a zároveň úvodní závod České ligy paraglidingu pořádaný na legendárním terénu Raná poblíž města Louny se uskuteční v termínu 19.4. - 22.4. 2019.

Registruj se!

 Novinky z Facebooku Raná Cupu:

Mezi další firmy, které dlouhodobě podporují závod Raná Cup, patří i pěstitel tradiční české zeleniny, firma Hanka Mochov - pěstujeme zeleninu. I letos se tak můžete těšit na věcné ceny, které se prostě hodí každému! Děkujeme!

Published by Raná Cup 2019

S radostí oznamujeme, že Raná Cup 2019 bude zároveň Akademickým mistrovstvím ČR v XC paraglidingu! Za tuto novinku vděčíme především Studentský klub paraglidingu a České asociaci akademických technických sportů! Do této kategorie spadají všichni studenti (s potvrzením o studiu) do 26 let.

Published by Raná Cup 2019

Dalším hrdým sponsorem Raná Cupu 2019 bude také Základní Škola létání, Paragliding Raná u Loun. Děkujeme za podporu a vy se můžete těšit na pěkné hodnotné ceny pro vítěze!

Published by Raná Cup 2019

Velikonoce na Raná Cupu budou zdá se mezinárodní až exotické, máme zaregistrované piloty z Německa, Maďarska ale také z Filipín nebo Kostariky!

Published by Raná Cup 2019

Dobrá zpráva pro prvních 33 registrovaných pilotů je ta, že i na ročníku 2019 se dočkáte těch nejlepších preclíků a snídaňových buchet, jaké si jen dovedete představit! Jejich dodavatel není nikdo jiný, než náš dlouhodobý partner, pekařství Josef Rýdl, www.josefrydl.cz! Díky Pepo! A co Ty? Ještě váháš s registrací?!

Published by Raná Cup 2019

Sections: