X C o n t e s t   2 0 1 8

Zapomenuté heslo?

Raná Cup 2018

Raná Cup 2018

Ahoj pilote,
je nám potěšením přivítat Tě na webových stránkách Raná Cupu 2018!

Čtvrtý ročník tohoto závodu a zároveň úvodní závod České ligy paraglidingu pořádaný na legendárním terénu Raná poblíž města Louny se uskuteční v termínu 30. 3. – 2. 4. 2018.

Veškeré základní informace najdeš v tomto dokumentu.

Registruj se!

 Novinky z Facebooku Raná Cupu:

Ahoj piloti, posíláme odkaz na stažení otočných bodů ve formátu WPT a CUP. Prosím, nahrajte si je do svých přístrojů, abychom se ráno před závodem nezdržovali nahráváním bodů do různých zařízení. Děkujeme! https://drive.google.com/drive/folders/1uKv9XcU-T3tUb4A1kg7mux3r8B8KUTAp

Published by Raná Cup 2018

Poslením sponsorem, kterého si představíme je výrobce špičkového oblečení pro paragliding s patentovanou technologií. Ano, i letos si vítěz oblékne kvalitní vrstvu oblečení, pro nejlepší možný výkon od flyskin. Všem sponsorům děkujeme!

Published by Raná Cup 2018

Z nových sponsorů pro letošní ročník se můžete těšit na ceny od Základní Škola létání, Paragliding Raná u Loun. Jak známo, učíme se přeci celý život!

Published by Raná Cup 2018

Nejlepším suvenýrem a památkou na uplynulý ročník závodu bývá něco na sebe. Nás podporuje v tomto směru firma T-shock.eu perfektními tričky s motivem závodu!

Published by Raná Cup 2018

Nejen Raná Cup, ale i všechny ostatní ligové závody vytrvale podporuje svaz paraglidingu http://svazpg.cz/ a jeho matička Letecká amatérská asociace http://www.laacr.cz/Stranky/Default.aspx

Published by Raná Cup 2018

Sections: