XContest 2007

Zapomenuté heslo?

Cross Country LAA SR

Ahoj pilot(ka),
je nám potešením privítať Ťa na webových stránkach slovenského Cross Country.

Novinky:

01. 03. 2007 - Prozatím mějte prosím strpení s vytvářením a managementem týmů. Děkujeme.

 Pokud jste se zúčastnili CC 2006, NEREGISTRUJTE se pod novým uživatelským jménem, ale přihlašte se pod svým původním profilem v přihlašovacím formuláři v pravém horním menu a proveďte aktualizaci registrace.

 

01. 03. 2007 - Zmeny CC v roku 2007:

Športová komisia PG schválila zmenu začatia CC od 1. 1. 2007. Ďalej sa mení možnosť prihlásenia preletu nie len pre Európu ale aj pre celý Svet.

Nakoľko systém CC pre rok 2007 je ešte vo vývoji pre chystané zmeny, bude spustený 1. 3. 2007. Lety uskutočnené do 1. 3. 2007 bude možné dohrať aj dodatočne po spustení systému v termínu do 8. 3. 2007.

Dúfam, že mierne zdržanie spustenia systému CC Vás neodradí od účasti v CC 2007.

Kaučárik Róbert - člen športovej komisie

Základné rozdelenie stránok:

Ľavé menu: obsahuje odkazy na stránky zobrazujúce informácie o preletoch, pilotoch a poradí v jednotlivých kategóriách. Ďalej tu nájdete pravidlá CC a F.A.Q. (často kladené otázky-preklad sa pripravuje).

Pravé menu: "užívateľské", obsahuje odkazy, ktoré užívateľ (pilot) bude môcť na webe spraviť, t.j. registrácia, prihlásenie výkonu, založenie a správa tímov atď.
Veríme, že jednoduchosť a intuitívna práca s novým systémom CC Ti bude pri prihlasovaní výkonov robiť radosť rovnako ako veľmi zaujímavé a interaktívne prehliadanie už prihlásených preletov.

Odkazy:

Výsledky CC za rok 2004 a 2005 

Diskusné fórum k CC – LAA SR

Stránka LAA SR: www.laa.sk

Cieľ preletového projektu:

Web CC bol vybudovaný ako jedna zo sekcií serveru PGweb.cz s myšlienkou čo najprehľadnejšieho a jednoduchého preletového systému, ktorý bude zároveň prinášať všetky dôležité informácie o letoch a pilotoch. Pre zobrazenie letov bolo snahou dať užívateľom priestor pre čo nejzaujímavejšie prehliadanie všetkých dôležitých dát, ktoré sú z tracklogu k dispozícii a nebolo potrebné používať ďalší software.

Tým XContest
support@xcontest.org

 

 

 

 

 

 


Sections: