X C o n t e s t   2 0 1 1

Zapomenuté heslo?

Český pohár paraglidingu 2011

Ahoj pilote,

je nám potěšením přivítat Tě na webových stránkách Českého poháru paraglidingu 2011!

Novinky:

20. 09. 2010 - Vyhlášení vítězů 2010

Letošní vyhlášení výsledků HUDY ČPP 2010 proběhne v sobotu 6. listopadu 2010 v 18h kde jinde než v sále kulturního domu městečka Štoky, které leží uprostřed naší země na půli cesty mezi Prahou a Brnem. Během večera bude hrát kapelka HIFIBAND.

Na pití bude jako obvykle všelijaký letecký alkohol a k jídlu také budou různé dobroty. Zvání jsou všichni piloti a pilotky s širokým doprovodem, manželkami-manžely, přítelkyněmi-přítely, kamarády, rodinou. Přijeďte vítězům pomocí s konzumací jejich cen a zapít letošní sezónu! :-)

17. 3. 2010 - Czech Orthodox Pilots 2010! Na vítěze čeká 30.000,- Kč!

Na vyhlášení výsledků ČPP 2009 byla Pavlem Kvardou představena nová kategorie pro další ročník ČPP. Tvůrci nápadu "Czech Orthodox Pilots" motivují k létání na území ČR - do filtru se počítají pouze přelety nad územím ČR (alespoň jeden bod tracklogu) dle pravidel ČPP. Filtr "českých ortodoxních pilotů" najdete jak v denním skóre, tak i ve všech kategoriích. Vysoké odměny v celkové výši 30.000,- Kč vyhlášené spozory (QAP AGENCY s.r.o. a ICE ENERGY s.r.o.) však platí pouze pro první tři piloty kategorie Open.

Užitečné odkazy:

Základní rozdělení stránek:

Levé menu: obsahuje odkazy na stránky zobrazující informace o přeletech, pilotech a pořadí v jednotlivých kategoriích. Dále zde najdeme pravidla ČPP a F.A.Q. (často pokládané otázky).
Pravé menu: "uživatelské", obsahuje odkazy, které uživatel (pilot) bude moci na webu provést, tj. registrace, přihlášení výkonu, založení a správa týmů atd.

Věříme, že jednoduchost a intiutivní práce s novým systémem ČPP Ti bude při přihlašování výkonů dělat radost stejně jako velmi zajímavé a interaktivní prohlížení již přihlášených přeletů.

 

Cíl projektu Českého poháru paraglidingu:

Web ČPP byl zbudován a úspěšně provozován jako jedna z hlavních sekcí serveru PGweb.cz . Od letošního roku se přemisťuje na celosvětový přeletový systém XContest.org. Cílem je provozování co nejpřehlednějšího a jednoduchého přeletového systému, který bude zároveň přinášet všechny důležité informace o letech i pilotech. Pro zobrazení letů bylo snahou dát uživatelům prostor pro co nejzajímavější prohlížení všech důležitých dat, která jsou z tracklogu k dispozici a nebylo nutné používat další software.
Další informace o projektu i nejdůležitější řešené otázky pravidel ČPP lze najít ve F.A.Q.

Tým XContest.org
support@xcontest.orgHlavní partneři:

 logo NOVA  logo OZONE  logo Sky paragliders  logo Axispara  logo MAC Para  logo Niviuk  logo Airdesign  logo Easyfly.cz - Advance  logo UP

Partneři:

 logo Paraevoluce

Mediální partneři:

 logo PILOT - bulletin Letecké amatérské asociaceSections: