X C o n t e s t   2 0 1 9

Zapomenuté heslo?

Český pohár paraglidingu 2019

Ahoj pilote,

je nám potěšením přivítat Tě na webových stránkách Českého poháru paraglidingu 2019!

ČPP na Facebooku:Novinky:

Poslední závod České ligy v této sezóně se bude konat 11. - 15. srpna na Donovalech. Chcete-li se zůčastnit, neváhejte a zaregistrujte se do závodu. Členové Svazu PG mají levnější startovné (62 EUR).

Published by Český pohár paraglidingu

Jaro je tu a s ním i prvních 200 km+ - zatím tedy na rogale, které pilotoval Petr Polách. Věříme, že i ta padáčkářská 2k brzy přijdou!

Published by Český pohár paraglidingu

Od zítřka OPĚT POD ZÁKLADNOU! Ano je to tak, od 7.4. budeš moci opět sdílet své lety v Českém poháru paraglidingu! 🤩 V návaznosti na úpravu podmínek opatření v rámci omezení volného pohybu se po 3 týdnech se můžeš bez výčitek svědomí opět vydat na přelet a přihlásit jej veřejně do soutěže. !!!Ale pamatuj, že stále platí omezení volného pohybu osob!!! --------- Měli bychom létat tak, aby bylo minimalizováno: 1) riziko šíření nákazy 2) riziko incidentů a úrazů, tj. potřeby pomoci od jiných lidí či složek záchranného a zdravotního systému! Dodržuj následující zásady: - rozmysli si, jestli jsou opravdu vhodné podmínky na létání, resp. jestli jsou bezpečné pro tvou úroveň leteckých schopností - vyber si bezpečné startoviště - vyhni se startovištím s vysokou koncentrací pilotů, nebo nejfrekventovanější denní době - na startu dodržuj zásady odstupu od dalších lidí - pokud je to možné, dopravuj se vlastním automobilem nebo jen s těmi, se kterými žiješ ve společné domácnosti - létej takové tratě, abys nepotřeboval svoz, nebo si zajisti svoz z předpokládaného místa přistání tvými nejbližšími --------- Letu zdar!

Published by Český pohár paraglidingu

Buď jako Chrigel 🪂

Published by Český pohár paraglidingu

S ohledem na rozhodnutí vlády a stanovisko LAA ČR, rozhodlo Předsednictvo PG ve spolupráci se Sportovní komisí PG o dočasném suspendování letů v ČPP od 16.3. včetně do odvolání. V tomto období nebudou žádné lety schváleny do soutěže a rankingu. Do odvolání mimořádných opatření se odkládají také ostatní soutěže podporované Svazem PG. http://svazpg.cz/predsednictvo-svazu-paraglidingu/predsednictvo-zapisy

Published by Český pohár paraglidingu


Hlavní partneři:

 logo OZONE  logo Čokoládovny Fikar  logo Easyfly.cz - Advance  logo Axispara  logo MAC Para  logo UP  logo Flyskin

Partneři:

 logo Paraevoluce

Mediální partneři:

 logo PILOT - bulletin Letecké amatérské asociace

Chcete se stát partnery ČPP ?
Sections: