X C o n t e s t   2 0 2 1

Zapomenuté heslo?

Cross Country LAA SR 2021

2020

Vitaj v novom ročníku Cross Country LAA SR 2020. V tejto sekcii nájdeš novinky alebo upozornenia na zmeny pravidiel. Ak ťa dianie okolo našej súťaže zaujíma, môžeš sa páčikom prihlásiť na odber noviniek na Facebooku.

Ahojte, pamätáte na karabínu, ktorá sa po pristátí rozpadla? Dnes sa mi konečne podarilo zladiť s pánom, ktorý mi urobil test na trhačke. Za to mu naozaj ďakujem a Vám sa ospravedlňujem, že to trvalo tak dlho. Takže, urobili sme trhovú skúšku (statické zaťaženie) na dvojičke karabíny, ktorá sa vtedy rozpadla. Ako to dopadlo uvidíte v priloženom videu a na fotkách. Odporúčam pravidelne robiť kontrolu aspoň s lupou. Trhlina na karabíne voľným okom viditeľná nebola aj keď môj zrak už naozaj nieje najlepší ale naa fotkách pri priblížení bola jasne zreteľná ( to si nájdete ešte v staršom príspevku o spomínanom prípade :-D

Published by Cross Country LAA SR

14.8. budú aktivne priestory Chopok, Liptov, Martinky, Beskydy od 9:00 UTC do západu slnka. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

13.8. budú aktivne priestory Chopok, Liptov, Martinky, Beskydy od 9:30 UTC do západu slnka. Je plánovaná činnosť väčšieho počtu vetroňov z letiska Prievidza v rámci športového podujatia. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

12.8. dnes budú aktivne priestory Chopok, Liptov, Martinky, Beskydy od 9:00 UTC do západu slnka. Je plánovaná činnosť väčšieho počtu vetroňov z letiska Prievidza v rámci športového podujatia. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

Dnes 8.8. budú aktívne všetky priestory Gliding Area od 9:00 UTC do západu slnka.

Published by Cross Country LAA SR

Sections: