X C o n t e s t   2 0 2 2

Zapomenuté heslo?

Cross Country LAA SR 2022

2020

Vitaj v novom ročníku Cross Country LAA SR 2020. V tejto sekcii nájdeš novinky alebo upozornenia na zmeny pravidiel. Ak ťa dianie okolo našej súťaže zaujíma, môžeš sa páčikom prihlásiť na odber noviniek na Facebooku.

11.9. na základe požiadavky pilotov budú dnes aktívne priestory pre lety klzákov Martinky, Liptov, Beskydy, Chopok od 9:00 UTC do západu slnka v publikovaných výškach. Letisko Zilina je dnes v prevadzke od 8:30 do 14:00 LT. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

6.9. na základe požiadavky pilotov budú dnes aktívne priestory pre lety klzákov Liptov, Beskydy, Chopok od 9:00 UTC do západu slnka v publikovaných výškach. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

4.9. na základe požiadavky pilotov budú dnes aktívne priestory pre lety klzákov Liptov, Beskydy, Chopok od 9:00 UTC do západu slnka v publikovaných výškach. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

3.9. na základe požiadavky pilotov budú dnes aktívne priestory pre lety klzákov Martinky, Liptov, Beskydy, Chopok od 9:00 UTC do západu slnka v publikovaných výškach. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

14.8. na základe požiadavky pilotov budú dnes aktívne priestory pre lety klzákov Liptov, Beskydy, Chopok od 9:00 UTC do západu slnka v publikovaných výškach. Prajem príjemné lietanie.

Published by Cross Country LAA SR

Sections: