X C o n t e s t   2 0 2 4

Zapomenuté heslo?

Jak přihlásit přelet?

Účast v Českého poháru paraglidingu

Soutěže se může zúčasnit každý pilot, který splní podmínky k účasti a zaregistruje se do webového prostředí pilota ČPP.

Předstartovní příprava

Pokud se chystáš na svůj první přelet s GPS přístojem, přečti si 5 tipů, které ti pomohou vyvarovat se nejčastějších chyb při práci s GPS.

Registrace, přihlášení pilota a přihlášení výkonu

Pro účast pilota v ČPP je nutné, aby byl zaregistrován. Každý pilot se registruje pouze jednou při vstupu do soutěže. Registraci je možné provést volbou Registrovat se do ČPP v pravém menu stránky:

Registrovat se do ČPP - ilustrační obrázek

 

Před přihlášením výkonu je třeba přihlásit se do systému ČPP. To je možné provést v přihlašovacím formuláři (Uživatelské jméno/heslo) v pravé horní části PGwebu:

Přihlašovací formulář - ilustrační obrázek

 

Po přihlášení se v pravém menu zobrazí nabídka Moje ČPP menu, která obsahuje menu "Přihlásit přelet". V této volbě již postačí na základě dalších pokynů vložit platný IGC soubor s tracklogem.


Další pokyny

Většinu podrobněji vysvětlených otázek či řešených problémů lze najít na stránce F.A.Q. (často pokládané otázky). Pokud nenajdeš odpověď na svoji otázku ani tam, napiš nám.Hlavní partneři:

 logo Niviuk  logo Axispara  logo Airdesign  logo UP  logo NOVA  logo MAC Para  logo Easyfly.cz - Advance  logo Sky paragliders  logo OZONE

Partneři:

 logo Paraevoluce

Mediální partneři:

 logo PILOT - bulletin Letecké amatérské asociaceSections: